Turkcell Müşteri Hizmetleri- Turkcell Müşteri Hizmetleri Numarası

Turkcell Musteri Hizmetleri

Turkcell müşteri hizmetleri numarası kaçtır? Turkcell müşteri hizmetlerine nasıl ulaşabilirim? Turkcell musteri hizmetleri numarası hakkında bilgiler. Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri. Turkcell Superbox Müşteri Hizmetler. Turkcell Müşteri Hizmetleri İletişim. Turkcell Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası. Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma. Turkcell Müşteri Hizmetleri No. Turkcell Kurumsal Müşteri Hizmetleri.

gibi bütün konularınızın cevabını bu yazımızda bulacaksınız.
Turkcell müşteri hizmetlerinde ne yapabilirsiniz;
Turkcell musteri hizmetlerinde genel olarak
 1. Paket iptali
 2. Yeni pakete geçme
 3. Paket hakkında sorular sorma
 4. Kampanyalı ürünler
 5. Kampanya iptali
 6. En yakın Turkcell Müşteri Hizmetleri Noktası

Turkcell Müşteri Hizmetleri Numarası Kaçtır?

Turkcell müşteri hizmetleri numarası bilindigi gibi bulunamayan bulunsada aranamayan aransada ulaşılamayan bir numaradır.

Bu yazımızda sizlere Turkcell Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma yöntemiyle beraber Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma yöntemininde göstermiş olacagız çünkü ikiside aynı firma olduğu için Turkcell müşteri hizmetleri numarasını ve siz hem turkcell musteri hizmetlerini aramış olurken turkcell superonline şikayetlerinizi de bildirmiş olacaksınız

İşte Turkcell Superonline ve Turkcell Müşteri Hizmetlerinin Numarası

0532 532 00 00

Turkcell Müşteri Hizmetleri Hemen Bağlanma

Turkcell müşteri hizmetlerine hemen bağlanmak için gereken telefon numarası, Turkcell hat sahibi olanlar ve Turkcell hattı olmayıp başka operatörlerden müşteri hizmetlerini aramak isteyenler için farklı numaralardır. Turkcell hat sahipleri yalnızca 532’yi tuşlayarak müşteri hizmetlerine ulaşabilmektedir. Turkcell direk bağlanma şu şekilde olmaktadır:

 • Turkcell faturalı hat sahipleri müşteri hizmetlerine direkt bağlanmak istediklerinde iki defa 2 tuşuna basarak hızlı bir şekilde müşteri hizmetlerine ulaşabilmektedir.
 • Turkcell faturasız hat sahipleri ise müşteri hizmetlerine direkt bağlanmak istiyorsa 532’yi aradıktan sonra sırasıyla 1 ve 0’ı tuşlamaları gerekmektedir. Bu sayede hızla müşteri hizmetlerine ulaşılarak işlemler gerçekleştirilmektedir.

0532 757 2222 Kimin Numarası?

532 757 2222 Turkcell ücretsiz hizmet hattıdır. Turkcell müşterilerine dair kullanımlar, tarife teklifleri, kampanya ve servisler hakkında detaylı bilgiler veren sesli yanıt sistemidir.

Turkcell Müşteri Hizmetlerinde Hangi Bölüm İçin Kaçı Tuşlamak Gerekir?

Tuşlamalı menüye geçiş yaptıktan sonra dört ana başlık altından işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu ana başlıklar ve bu başlıklar için tuşlanması gereken numaralar sırasıyla şu şekildedir:

 • Fatura işlemleri: 1
 • Kampanyalar: 2
 • Tarifeler: 3
 • PUK Kodu: 4

Turkcell Müşteri Hizmetlerinden Fatura İşlemleri Nasıl Yapılır?

Turkcell müşteri hizmetleri numarasını aradıktan sonra fatura işlemleri menüsüne geçiş yapmak için 1’i tuşlamalısınız.

 • Fatura tutarınızı öğrenmek için yapmanız gereken tuşlama 1-1 şeklindedir.
 • Ödenmemiş faturalarınızı ödemek ya da otomatik ödeme talimatı vermek için önce 1’e, sonra 2’ye basmanız gerekir.
 • Güncel fatura tutarınızı öğrenmek için Turkcell çağrı merkezini aradıktan sonra önce 1’e, sonra 3’e basabilirsiniz.
 • Fatura özetinizi dinlemek istiyorsanız sırasıyla 1’e ve 4’e tuşlamanız gerekir.
 • Fatura kontrolüyle ilgili işlemleriniz için çağrı merkezi numarasını arayıp tuşlamalı menüye geçtikten sonra sırasıyla 1’e ve 5’e basmalısınız.
 • Fatura kesim tarihinizi öğrenmek istiyorsanız yapmanız gereken tuşlama sırasıyla 1-6 şeklinde olacaktır.
 • SMS fatura işlemleri için ise önce 1’e, sonra 7’ye basmanız gerekir.

Turkcell Şikayet içinde şikayetvar.com a yazabilirsiniz

0/5 (0 Reviews)
FAQ

Turkcell müşteri hizmetlerine hemen bağlanmak için gereken telefon numarası, Turkcell hat sahibi olanlar ve Turkcell hattı olmayıp başka operatörlerden müşteri hizmetlerini aramak isteyenler için farklı numaralardır. Turkcell hat sahipleri yalnızca 532’yi tuşlayarak müşteri hizmetlerine ulaşabilmektedir. Turkcell direk bağlanma şu şekilde olmaktadır: Turkcell faturalı hat sahipleri müşteri hizmetlerine direkt bağlanmak istediklerinde iki defa...

0532 532 00 00

Evet, Turkcell Türk markasıdır.

Turkcell canlı desteği arayarak tafifler ve paketler hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Sabit hatlardan yani ev telefonundan Turkcell müşteri hizmetlerine ulaşmak için 0532 532 00 00 numarasını tuşlamanız gerekmektedir.

532 757 2222 Turkcell ücretsiz hizmet hattıdır. Turkcell müşterilerine dair kullanımlar, tarife teklifleri, kampanya ve servisler hakkında detaylı bilgiler veren sesli yanıt sistemidir.

No comment